Закупівлі COVID-19

Дата: 07.04.2020 15:27

До уваги розпорядників бюджетних коштів, які здійснюють закупівлі товарів, робіт і послуг з ознакою COVID-19.

Скасовано термін укладання угоди не раніше 48 годин після оприлюднення інформації про закупівлю.

Постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2020 року №248 внесено зміни до Постанови КМУ від 20.03.2020 р. №225 та затверджено зміни до Порядку проведення закупівель товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) на території України.

Зокрема, зміни передбачають:

• скасування терміну укладання договору не раніше 48 годин з моменту оприлюднення інформації про закупівлю;
  • скасування встановлених вимог до постачальника (замовник самостійно встановлює критерії доброчесності та надійності);
  • розширено перелік послуг щодо кейтерингових послуг з харчування та нерегулярних перевезень пацієнтів, організації перевезення  персоналу, а також послуг санітарно-гігієнічної обробки приміщень;
  • включено до переліку закупівель специфічні праймери для виявлення дослідних РНК-послідовностей.

Поради щодо проведення закупівель під час карантину