Прийнято розпорядження про затвердження середньої вартості на ритуальні послуги

Дата: 06.04.2020 16:31

Головою Тиврівської районної державної адміністрації прийнято розпорядження від 19 березня 2020 року №75 «Про затвердження середньої вартості на ритуальні послуги в Тиврівському районі для забезпечення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни», зареєстроване в Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Хмельницький) 27 березня 2020 року за №50/50.

Даним розпорядженням затверджено Середню вартість ритуальних послуг, яка склалася на території району, для забезпечення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною за рахунок коштів державного бюджету та Середню вартість ритуальних послуг, яка склалася на території району, для забезпечення безоплатного поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Дане розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Хмельницький), з моменту його оприлюднення.