Продуктові набори для одиноких людей похилого віку

Дата: 06.04.2020 13:48

Протягом квітня, за ініціативи Міністра соціальної політики України Марини Лазебної та Корпорації «АТБ», 407 осіб похилого віку та соціально незахищених верств населення Тиврівського району будуть забезпечені продуктовими наборами.
Всі набори під підпис будуть доставлені працівниками районного територіального центру соціального обслуговування населення перш за все одиноким особам похилого віку.
До складу продуктового набору входять продукти і товари першої необхідності: (крупи, макарони, цукор, сіль, олія, чай та інше) і його орієнтовна вага становить близько 12 кілограмів.
Голова районної державної адміністрації Віталій Урдзік сам перевірив готовність цієї благодійної акції, та взяв її під особистий контроль.