На Вінниччині складено вже 167 адміністративних протоколів за порушення карантинного режиму

Дата: 06.04.2020 08:32

На цьому акцентував увагу голова облдержадміністрації Владислав Скальський, під час щоденного онлайн - брифінгу в ОДА 5 квітня.
Зокрема,  очільник  ОДА повідомив, що станом на 8 годину ранку, 5 квітня, на самоізоляції  карантину знаходиться 1854 громадян. За добу на облік поставлено 78 громадян.

З загальної кількості осіб, які знаходяться на самоізоляції, з-за кордону прибуло 1604 громадян, з них за добу на облік поставлено 35 громадян;  встановлено контактів (осіб що прибули) 57 громадян.

Владислав Скальський зазначив: «За добу була здійснена 1341 перевірка щодо виконання зобов’язань про самоізоляцію. Станом на сьогодні вже складено 167 адміністративних протоколи за адміністративне правопорушення передбачене ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно протиепідемічних правил і норм)».

Для посилення публічної безпеки і порядку на території Вінницької області функціонує 55 контрольно-пропускних пунктів  по області, з них санітарно-карантинних – 11. Мобільних патрулів в м. Вінниці працює - 34, по області – 145;

Очільник регіону наголосив, що для контролю за дотриманням карантинних заходів, кількість піших патрулів в області постійно зростає: вже сьогодні у місті Вінниці їх 30, по області – 74.

На контрольно-пропускних пунктах та у патрулях протягом доби задіяно:

- поліцейських – 684;

- лікарів –13;

- військовослужбовців Національної гвардії України – 130;

- працівників Державної служби надзвичайних ситуацій  – 28 ;

- працівників Муніципальної  варти – 23,

- співробітників Держпродслужби – 2.

Також 338 працівників поліції  залучені до охорони публічного порядку у місцях, що наближені до об’єктів відпочинку (парків, скверів тощо) .

Голова ОДА окремо зазначив, що осіб, які захворіли на COVID-19 після Богослужінь, у Вінницькій області не зафіксовано.

Владислав Скальський також нагадав, що в області триває проведення щоденної масової дезінфекції задля безпеки громадян.