На Вінниччині, попри карантинні заходи, продовжуються роботи по ремонту доріг

Дата: 04.04.2020 08:41

Про  розвиток дорожньої інфраструктури області під час карантину поінформував сьогодні голова ОДА Владислав Скальський  на щоденному брифінгу в онлайн-форматі.

«Вінниччина продовжує працювати,не зважаючи на усі перешкоди та виклики. Отож, хочу наголосити, що  на даний час активно  проводяться роботи по 3-х ділянках місцевих доріг в Тиврівському, Тростянецькому та Тульчинському районах,- повідомив Владислав Скальський.

Очільник регіону конкретизував, на яких саме ділянках ведуться роботи:

• поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С-02-20-21 (Вінниця-Турбів-Гайсин-Велика Михайлівка) - Гордіївка, протяжністю 4,612 км;
  • поточний середній ремонт автомобільної дороги О-02-03-01 Вінниця-Гнівань-Тиврів, протяжність 22,04км (с. Селище – м.Тиврів);
  • поточний середній ремонт автомобільної дороги О-02-21-12 Шпиків-Тульчин, протяжністю 7,953 км (дорога Р-36 – с.Торків, Тульчинський район).

Голова ОДА зазначив,що підрядниками виконано підготовчі роботи, поширено проїзну частину, укладено нижній та верхній шари дорожнього одягу, проведено низку заходів з підвищення безпеки дорожнього руху.

Також активно проводяться підготовчі роботи ще по 3-х інших дорожних об’єктах.

Окрім проведення робіт з капітального та поточного-середнього ремонту, з метою забезпечення належного проїзду та доступності закладів освіти й охорони здоров’я, здійснюється поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання всієї мережі місцевих доріг області.

Керівник регіону  підкреслив, що в області, крім того, ведеться робота на перспективу : «Обласною державною адміністрацією в березні поточного року затверджено план проведення проектно-вишукувальних робіт та затверджено наміри ремонту місцевих доріг на 2021 рік. Перспективний план ремонту місцевих доріг передбачає відновлення 20-ти ділянок автомобільних доріг та 7-ми штучних споруд».