У Вінницькій області зафіксували 61 випадків коронавірусу. Цифри по районах

Дата: 03.04.2020 12:03

Станом на 3 квітня COVID-19 виявили у 43  мешканців Вінниці. Впродовж останньої доби в лабораторіях Вінницького обласного  лабораторного центру МОЗ України досліджено 133 зразків матеріалів від осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію та від контактних осіб. В 5 випадках отримано позитивний результат.

Станом на 11.00 годин 3 квітня на території  Вінницької області  зареєстровано 137 підозра на  COVID-19.  У 75 випадках діагноз лабораторно не підтверджений, в 61 випадках виявлений коронавірус, в т.ч. у 6-х дітей. Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані:
місто Вінниця - 43,
Гайсинський район – 8 ,
Жмеринський район - 2
Крижопільський район - 2
Вінницький район – 2 місто
Ладижин - 1,
Липовецький район - 1,
Хмільницький район - 1,
Чернівецький район - 1 випадок.
Вінницький обласний  лабораторний центр МОЗ України повідомляє, що  в них є в наявності діагностичних тест-систем для дослідження матеріалів методом полімеразної ланцюгової реакції на  3600 людей.