Під час карантину особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі, продовжують надавати соціально-психологічну допомогу

Дата: 03.04.2020 09:25

Вінницький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді нагадує, що, не зважаючи на запровадження карантину, обласна мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі продовжує працювати.

Таким чином постраждалі мають змогу отримати необхідну допомогу, яка буде анонімною, безкоштовною та конфіденційною.

На період карантину обласна мобільна бригада надає соціальні послуги шляхом проведення фахових консультацій:

• за допомогою телефонного зв’язку;
  • із застосуванням електронних комунікацій;
  • із здійсненням екстрених виїздів у випадках, коли існує загроза життю і здоров’ю постраждалих осіб з метою надання послуги кризового та екстреного втручання, перевезення постраждалих до обласного притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Контакти фахівців:

• Фахівець із соціальної роботи - +38 (073) 138 80 37
  • Психолог - +38 (095) 796 44 72
  • vocsssdm@ukr.net
  • Viber+38 (095) 796 44 72

Якщо ви потерпаєте від насильства – не мовчіть! Вам допоможуть!