Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

До уваги ліцензіатів роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами, пальним та зберігання пального!

Дата: 03.04.2020 09:02
Кількість переглядів: 63

Головне управління ДПС у Вінницькій області у зв’язку зі спалахом і розповсюдженням коронавірусу COVID-19 та попередженням інфікування і поширення вірусних інфекцій, враховуючи норми  прикінцевих положень Закону України від 17 березня 2020 року №530-IX «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) та листа ДПС України №678/8/02-32 від 23.03.2020 року, наполегливо рекомендує платникам утриматися від відвідування Центрів обслуговування платників без нагальної потреби.

Прийом платників в Центрах обслуговування платників Головного управління ДПС у Вінницькій області здійснюється виключно для надання невідкладних послуг у разі гострої необхідності.

До закінчення встановленого строку карантину документи для отримання/переоформлення/анулювання/продовження дії ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, тютюновими виробами, пальним та зберігання пального рекомендуємо надсилати засобами поштового зв’язку на адресу Головного управління ДПС у Вінницькій області або залишати безпосередньо у скринці для документів за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, вхід з двору (прохідна ГУ ДПС у Вінницькій області).

Рекомендовані зразки заяв розміщені на сайті ДПС України 

Ліцензії на паперових носіях будуть видаватись після закінчення карантину.

Інформація щодо діючих ліцензій опубліковується в реєстрах на сайтах ДПС України та ГУ ДПС у Вінницькій області.

Контакти Головного управління ДПС у Вінницькій області:

- відділ ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним, моніторингу та аналітичного супроводження контрольно-перевірочної роботи: (0432) 59-23-85. 

-  служба діловодства: (0432) 59-23-10.

Заздалегідь просимо з розумінням поставитись до ситуації, що склалася і просимо вибачення за можливі незручності!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень