На Вінниччині ОТГ виділяють кошти з місцевих бюджетів на боротьбу проти коронавірусу

Дата: 02.04.2020 09:49

Вінницький регіональний офіс  Програми «U-LEAD  з Європою» щодня на онлайн зв’язку  з представниками громад Вінниччини.

Днями фахівці регіонального офісу презентували на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» унікальні  дані про  фінансову підтримку  галузі медицини та  карантинних заходів  з місцевих бюджетів ОТГ області.

«У період карантину та навантаження на галузь охорони здоров’я суттєву підтримку  у боротьбі з небезпекою надають територіальні громади. Навіть в умовах ризику невиконання місцевих бюджетів  ОТГ  області спрямовують значні суми на заходи з запобігання та протидії коронавірусній інфекції», - повідомляє Інна Святна, радниця з муніципальних фінансів та управління регіонального Офісу U-LEAD.

Фінансова підтримка ОТГ Вінниччини на  охорону здоров’я та безпеку громадян (оперативні дані):

Вінницька ОТГ – 50 000,0 тис грн

Жмеринська ОТГ - 1923,1 тис  грн

Барська ОТГ  - 617,0 тис грн

Глуховецька ОТГ-  25,2 тис грн

Джулинка ОТ- 10,0 тис грн

Шпиківська отг  -25,0 тис грн

Хмільницька ОТГ – 1668,3 тис грн

Іллінецька ОТГ - 298,8 тис грн

Брацлавська ОТГ – 50,0 тис грн

Немирів ОТГ 60,0 тис грн : ЦРЛ - 45 тис грн,  ПМСД, планується  додаткове виділення коштів

Новогребельська ОТГ - 27,2 тис грн

Мурафська ОТГ 35,0 тис грн,  планується  виділення ще 40,0 тис грн

Гніванська ОТГ  - 477,1 тис грн

Сутисківської ОТГ - 24,4 тис грн

Вороновицька ОТГ- 25,9 тис грн,  планується  виділення ще 40тис грн

Калинівська ОТГ  3 782 тис грн :  ЦРЛ 2 900 тис грн.;  карантинні заходи -  517,6 тис грн; КП -  89,9 тис грн; первинний рівень – 249,7 тис грн; екстренна  медична допомога - 25,0 тис грн

Росошанська  ОТГ – 20,0 тис грн

Томашпільська  ОТГ - 89.5  тис грн:  ЦРЛ – 35,0 тис грн, первинний рівень -  48.5  тис грн ; екстренна медична допомога – 6,0 тис грн

Тростянець ОТГ-  225,0 тис грн : ЦРЛ -125 тис грн;  первинний рівень – 100,0 тис грн

Іванівська ОТГ -  100,0 тис грн:  первинний рівень -  50,0 тис грн;  ЦРЛ – 50 тис грн; планується виділення ще 50 тис грн

Дашівська ОТГ – 100 тис грн

Староприлуцька ОТГ – 10,0 тис грн

Ковалівська ОТГ -  40,0 тис грн:  ЦРЛ -20,0 тис грн, ПМСД - 20,0 тис грн

Теплицька ОТГ  - 40 тис грн

Тульчинська ОТГ – 73,0 тис грн, плануєтиься виділення ще 300,0 тис грн

Бабчинецька ОТГ -  300,0 тис грн:  ЦРЛ – 38,0 тис грн; ЦПМСД -  170,0 тис грн;  карантинні заходи -  92,0 тис грн

Літинська ОТГ – 214,0 тис грн

Лука-Мелешківська ОТГ – 100,0 тис грн

Жданівська ОТГ – 14,5 тис грн

Інна Святна наголошує, що у цей непростий час  першочергове завдання громад -  збалансувати місцеві бюджети шляхом запровадження заходів з економного та раціонального використання бюджетних коштів, скорочення непершочергових видатків тощо.

«Сьогодні  всі  заклади первинної ланки медицини  опинились на «передовій» боротьби з  поширенням коронавірусу. Центри первинної медико-санітарної допомоги ОТГ  активно здійснюють  профілактику, моніторинг  захворюваності і дотримання  карантину . Завдяки підтримці з місцевих бюджетів заклади ОЗ додатково отримують  оснащення, засоби захисту, дороговартісне обладнання», - зазначив Віталій Швець, керівник Вінницького регіональногоьофісу Програми «U-LEAD з Європою».

Він  підкреслив, що фахівці Офісу  комунікують із представниками громад області та отримують зворотній зв'язок для подальшої підтримки органів місцевого самоврядування ОТГ в умовах карантину.

(Фото з сайту Гніванської ОТГ)