Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

500 експрес-тестів на Covid-19 та 1400 літрів пального передали медикам Вінниччини від АТ «Вінницягаз» в якості благодійної допомоги

Дата: 01.04.2020 10:44
Кількість переглядів: 39

Задля підтримки медиків Вінниччини у боротьбі з коронавірусом Covid-19 АТ «Вінницягаз» виділила 1 млн грн. для надання благодійної допомоги медичним закладам області.

Зокрема, сьогодні представниками компанії передано 500 експрес-тестів на Covid-19 та картки на 1400 літрів пального Департаменту охорони здоров’я ОДА. Все це буде розподілено та доправлено у медичні заклади області, де потреба у тестах є найбільшою, а картки на пальне передадуть для бригад швидкої медичної допомоги для забезпечення підвезення медпрацівників до місць роботи.

«Сьогодні ми отримали швидкі тести на антитіла до коронавірусу Covid-19. Вони є дійсно необхідними для оперативного виявлення хворих на коронавірус. Це тести швидкого реагування, адже результат буде вже за 5-10 хвилин. До того ж вони є простими у використанні – для тестування не потрібна венозна кров, достатньо капілярної, тобто з пальця. Згідно інструкції, ці тести дають результат на 4-5 день, коли в організмі вже вироблені антитіла. Таким чином можна швидко підтвердити, або спростувати підозру на коронавірус. Наразі в області є 3700 тестів, використовується близько 40 тестів на день, тому потреба в них дійсно є. Більшість тестів, які ми отримали сьогодні, буде спрямована для спеціалізованих бригад швидкої медичної допомоги, які першими виїжджають до пацієнтів із підозрою на коронавірус», - розповіла начальник управління лікувально-профілактичної допомоги населенню ДОЗ ОДА Ольга Задорожна.

На наступному тижні компанія «Вінницягаз» очікує чергову партію -  850 експрес-тестів, які будуть передані для медичних закладів області. Також буде придбано медичні препарати та засоби індивідуального захисту для медичного персоналу та чергову партію пального. Все це передадуть закладам охорони здоров’я Вінниччини в якості благодійної допомоги.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень