На Вінниччині втрата: в зоні ООС загинув боєць із Погребищенського району Володимир Мовчанюк

Дата: 31.03.2020 11:40

Молодший сержант Володимир Сергійович Мовчанюк 1983 р. н. загинув під час виконання бойового завдання  в районі  н. п. Первомайське Ясинуватського району Донецької області. Куля снайпера обірвала життя бійця 30 березня.

Військовослужбовець проживав у с. Андрушівка  Погребищенського  району Вінницької області, служив за контрактом із травня  2015 року. Не одружений.

Попередньо поховання бійця планується у рідному селі Андрушівка, дата уточнюється.

Вічна пам’ять Герою!

В ході проведення антитерористичної операції та під час здійснення заходів об’єднаних сил із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях загинуло 160 наших земляків – вінничан ,померли від ран і хвороб 73 учасника бойових дій, безвісти зникли -2.

Низько схиляємо голови перед їх подвигом!