Для споживачів газу розроблена експрес-реєстрація в онлайн сервісі 104.ua

Дата: 25.03.2020 16:39

Щоб споживачам газу не довелось виходити з дому у ці складні для всіх нас часи, в АТ «Вінницягаз» екстрено розробили експрес-доступ до онлайн сервісів на 104.ua. Тепер, щоб скористатися Особистим кабінетом, достатньо дзвінка зі смартфону до контакт-центру АТ «Вінницягаз»  за тел. 067-01-10-104. За вашим бажанням ваш Особистий кабінет буде створений автоматично.

«Карантин обмежує пересування нас та наших клієнтів, але не може бути обмеженням для онлайн-сервісів. Ми екстрено розробили експрес-реєстрацію клієнтів для покращення доступу до сервісів компанії. Це дозволить споживачам вирішувати газові справи дистанційно, не виходячи з дому», - говорить начальник Управління клієнтського сервісу АТ «Вінницягаз» Алла Гнатюк.
Для автоматичної реєстрації Особистого кабінету на сайті 104.ua достатньо зателефонувати зі смартфону до контакт-центру АТ «Вінницягаз» і назвати свій особовий рахунок. Після цього Особистий кабінет буде створений автоматично. Повідомлення з паролем для входу надійде на мобільний телефон клієнта.
Логіном є номер мобільного телефону споживача. Достатньо перейти за посиланням, яке буде вказане в повідомленні, а на сайті ввести логін і пароль та користуватись усіма перевагами онлайн-сервісів 104.ua.

За їх допомогою клієнти можуть:

-    Гарантовано передати показання лічильника
-    Безпечно та просто сплатити за газ і його доставку
-    Першими завантажити рахунки
-    Відстежувати власне споживання та витрати.

Зараз у Вінницькій області 150 тисяч домогосподарств користуються перевагами єдиного онлайн-сервісу 104.ua.

Довідка. Основною сферою діяльності АТ «Вінницягаз» є розподіл природного газу. На сьогодні рівень газифікації Вінниччини становить 54 %. Природний газ отримують майже 453 тис. сімей і 4,3 тис. підприємств, установ і організацій. Обсяги розподілу становлять  637 088,93 тис. кубометрів природного газу на рік. АТ «Вінницягаз» входить до реєстру великих платників податку у Вінницькій області. У 2019 році до бюджетів різних рівнів компанією було сплачено понад 92 мільйони гривень.

За додатковою інформацією звертатися до
Начальника управління зовнішніх комунікацій
Логінової Лариси Григорівни