Віталій Урдзік: найважливіше, це єдність у поглядах, думках і діях!

Дата: 25.03.2020 13:43

Кожен сьогодні розуміє важливість єдності у поглядах, думках і діях! В умовах карантину та потенційної небезпеки, усі галузі життєдіяльності району, від освіти до аграріїв об’єдналися в єдиній меті допомогти подолати і пережити серйозну загрозу.

Сьогодні голова районної державної адміністрації Віталій Урдзік провів зустріч з представниками аграрної та торгівельної галузі району. Юрій Пономар одразу передав владі слова підтримки від усіх колег-аграріїв та готовність до фінансової допомоги. Було визначено конкретний розмір сплати благодійної кризової допомоги – 20 грн/га. спільно з головними лікарями первинної та вторинної ланок сформовано перелік першочергових медичних заходів, на які і будуть направлені ці кошти.

Також, було досягнено домовленостей з ряду інших питань розвитку району. Костянтин Гавриш та Олександр Дощин, як керівники пекарних підприємств, обіцяли, що жителів району в будь-якому випадку не залишать без хліба.

До речі, в контексті найголовнішого продукту нашого життя, аграрії висловили пропозицію про проведення «Фестивалю хліба».

«Так, сьогодні, як ніколи, ми розуміємо цінність життя і задумуємось над ними. Хліб – це символ життя і достатку. Як тільки ми переживемо з вами ці скрутні часи, я впевнений – ми зробимо величальну хлібу і праці хлібороба», - подякував на завершення Віталій Урдзік.