Уряд заборонив експорт етилового спирту

Дата: 24.03.2020 15:57

Уряд заборонив експорт етилового спирту з території України. Відповідне рішення прийняте на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів 23 березня.

Заборона на експорт спирту етилового або інших дистилятів, крім біоетанолу та напоїв одержаних шляхом перегонки, діятиме до 1 червня.
«Пости контролю на виїздах з підприємств, які виробляють етиловий спирт, мають забезпечити контроль куди та кому відвантажується спирт», - прокоментував Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль рішення, яке прийняте у рамках карантинних заходів для недопущення поширення коронавірусної інфекції на території України.
Таким чином, спиртом будуть забезпечені, в першу чергу, потреби медичної системи. Зокрема, спиртом в достатній кількості будуть забезпечені вітчизняні медичні підприємства та виробники антисептичних засобів.