Запроваджений на Вінниччині режим роботи жодним чином не вплинув на виплату призначених пенсій

Дата: 24.03.2020 14:31

Попри запровадження карантину, Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області продовжує працювати.

«Ми піклуємося про здоров'я своїх пенсіонерів та співробітників, тому створюємо зручні і безпечні умови для їх взаємодії», - зазначила начальник ГУ Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака.

Якщо є гостра необхідність отримати певну пенсійну послугу, ГУ Пенсійного фонду України у Вінницькій області рекомендує проконсультуватися за  безкоштовним номером  телефону контакт-центру за 0-800-219-108, а для жителів м.Вінниці 50-88-81, 50-88-82, 50-88-83.

Станом на 23 березня поточного року спеціалістами контакт-центру опрацьовано 1629 дзвінків, з них за період карантину – 699.

Крім того, запроваджений режим роботи жодним чином не вплинув на виплату призначених пенсій. Усі ці виплати здійснюються вчасно!

Будьте здорові та бережіть себе і своїх близьких!