Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Ми збільшили кількість апаратів ШВЛ до 185 і продовжуємо роботу в цьому напрямку, - Владислав Скальський

Дата: 21.03.2020 10:24
Кількість переглядів: 44

Відбувся черговий брифінг голови ОДА Владислава Скальського щодо заходів, які здійснюються в області з протидії коронавірусу.

Інформуючи населення, керівник регіону повідомив, що станом на сьогодні, 20 березня, у Вінницькій області протестовано біологічний матеріал від 11 осіб з підозрою на COVID – 19. В результаті лабораторних перевірок не підтверджено жодного випадку. Водночас, посадовець зауважив, що наразі в Україні зафіксовано та лабораторно підтверджено 26 випадків захворювання на коронавірус.

«В лікарнях інфекційних відділень перебуває 191 особа з ГРВІ та 63 особи з вірусно-бактеріальними пневмоніями. Жодна з цих осіб не знаходиться в важкому стані», – підкреслив Владислав Скальський.

Як зауважив керівник регіону, важливим питанням є підвезення медпрацівників до місць роботи, відтак, наразі сформовано списки працівників медицини та критичної інфраструктури, які цього потребують. За лікарнями кожного району закріплено відповідну кількість автобусів. Першочергово підвезення працівників буде організовано до тих лікарень, які надають екстрену медичну допомогу, та до інфекційних відділень. Окремо підвезення працівників буде організовано до об’єктів, що забезпечують життєдіяльність міста, з дотриманням обов’язкових карантинних заходів.

За словами Владислава Скальського, в області ведеться робота над збільшенням кількості тест-систем. Голова ОДА нагадав, що обласний лабораторний центр вже самостійно проводить тестування і аналізує результати.

Щодо наявності захисних масок, було зазначено, що станом на 20 березня маски в незначній кількості є в аптечній мережі «Конекс», під замовлення по мірі надходження – у мережі «Техмедсервіс». До аптечної мережі «Подорожник» надійшов медичний марлевий відріз різних розмірів, який також розподілено по аптечних пунктах. Рукавички наявні в мережах «Конекс», «Техмедсервіс», «Авіцена», «Вінницька міська аптека», «Євроаптека» та «Подорожник». Дезінфекційні засоби наявні у невеликій кількості в мережах «Конекс», «Вінницька міська аптека», «Подорожник» та «Техмедсервіс», «Авіцена», очікується додаткове надходження у кожній із зазначених мереж. Фактично по всіх трьох основних позиціях будуть додаткові надходження, оскільки у аптек є попередні домовленості з дистриб’юторами, відтак, очікуються відповідні поставки.

Симптоматичні препарати – жарознижуючі і противірусні – наявні в мережі «Конекс», «Євроаптека», «Авіцена», «Вінницька міська аптека», «Авіцена», «Техмедсервіс».

«Також наявні антибіотики, але я хотів би нагадати, що не можна займатися самолікуванням. Необхідно, аби лікар призначив коректний препарат, який буде використовуватися для лікування відповідного захворювання. Наголошую на необхідності дотримання заходів безпеки, миття рук, використання антисептиків, дотримання дистанції під час спілкування, уникання контакту з особами, в яких спостерігаються прояви ГРВІ, уникання значного скупчення людей. Будьте свідомими, бережіть себе та своїх близьких!», – підкреслив Владислав Скальський.

Відповідаючи на запитання, що надійшли від журналістів, щодо кількості апаратів ШВЛ, керівник регіону повідомив, що в області є 185 апаратів штучної вентиляції легень, готових до використання.

Голова ОДА вкотре наголосив, успішний досвід інших країн показав, що залишатися вдома – це найефективніший спосіб попередження та поширення хвороби.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень