Президент України призначив голів районних державних адміністрацій на Вінниччині

Дата: 23.03.2020 10:20

Про це йдеться на сторінці Офіційного інтернет-представництва Президента України, де опубліковані відповідні розпорядження.

Так, згідно із розпорядженням Глави держави №201/2020-рп від 19 березня 2020 року, головою Ямпільської районної державної адміністрації Вінницької області призначено Майорову Людмилу Олександрівну.

Головою Шаргородської районної державної адміністрації Вінницької області, згідно із розпорядженням Президента України №200/2020 – рп від 19 березня 2020 року, призначено Щура Юрія Борисовича.

Головою Мурованокуриловецької районної державної адміністрації Вінницької області призначено Петренка Ярослава Валерійовича, відповідно до розпорядження Президента України №199/2020-рп від 19 березня 2020 року.

Могилів-Подільську районну державну адміністрацію Вінницької області очолюватиме Гоцуляк Михайло Іванович, згідно із розпорядженням Глави держави №198/2020-рп від 19 березня поточного року.