Оперативна інформація щодо наявності засобів індивідуального захисту та засобів дезінфекції в аптечних мережах

Дата: 23.03.2020 10:03

За інформацією Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ України, відповідно до оперативних даних, маски під замовлення (по мірі надходження) доставлені у мережу «Техмедсервіс».

Крім цього, наявний та розподілений по аптечних пунктах медичний марлевий відріз різних розмірів у мережі  «Подорожник».

Рукавички є у мережах «Конекс», «Техмедсервіс», «Авіцена», «Вінницька міська аптека», «Євроаптека» та «Подорожник».

Щодо дезінфікуючих засобів, то вони наявні у невеликій кількості та ще надходидимуть до мереж: «Техмедсервіс», «Вінницька міська аптека»,  «Конекс» та «Подорожник». Також очікується надходження деззасобів до аптечної мережі «Авіцена».