Робота освітян в умовах карантину

Дата: 19.03.2020 12:39

Як працювати освітянам в умовах карантину розповів на своїй сторінці Facebook голова ОДА Владислав Скальський.

«Багато запитів отримую від освітян. Основний - як працювати в умовах карантину?

1. Вчителі повинні мінімально знаходитись в школі. Немає учнів - немає такої потреби.
  2. Діти мають бути залучені у процес навчання за будь-яких умов. Карантин ≠ канікули.
  3. Процес навчання має бути організований дистанційно. У Вінницькій області працює 2 бази, котрі забезпечують дистанційну роботу з учнями.
  4. Ми живемо в сучасному світі, та просто зобов’язані використовувати сучасні технології.
  5. За вчителями зберігається середньомісячна зарплатня.

Дистанційне навчання - це не «додатковий клопіт» чи «щось зайве». Хочу, аби ви сприймали це як нову можливість, новий досвід .

Результат карантинних заходів залежить від якості їх виконання!
Ресурси для дистанційної освіти за посиланнями в першому коментарі.

Усім здоров’я!»
#залишайся_вдома