Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Під час засідання обласного оперативного штабу Владислав Скальський озвучив прийняті Кабінетом Міністрів України нововведення, спрямовані на запобігання поширенню коронавірусної інфекції

Дата: 17.03.2020 16:03
Кількість переглядів: 47

Посилення заходів із запобігання поширенню коронавірусної інфекції на території України та Вінницької області обговорили під час засідання обласного оперативного штабу під головуванням голови ОДА Владислава Скальського.

Щодо заходів, які запроваджуються в Україні та на рівні областей присутніх проінформував Владислав Скальський. Зокрема керівник озвучив головні нововведення відповідно до прийнятої Кабінетом Міністрів України постанови, на виконання доручення Президента України та рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС, щодо обмеження пасажирських перевезень на території України для запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

«Уряд працює на випередження. Для запобігання поширенню коронавірусної інфекції постановою Уряду України з 18 березня по 3 квітня заборонено: на усій території нашої держави регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському, внутрішньообласному і міжобласному сполученні; перевезення більше 10 пасажирів одночасно в трамваях, тролейбусах та автомобільному транспорті, в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах. Також, з 17 березня в Україні заборонено проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб», - повідомив Владислав Скальський.

Також, очільник області ознайомив учасників зібрання з прийнятими Верховною Радою України змінами до деяких законодавчих актів України, якими передбачено створення правого підґрунтя для оперативного здійснення державою комплексу невідкладних заходів для попередження та лікування коронавірусної хвороби (COVID-19).

Серед обговорюваних питань підіймались і ті, що стосуються забезпечення роботи підприємств критичної інфраструктури задля безперебійного життєзабезпечення області.

Крім того, керівник ОДА дав низку доручень щодо введення додаткових та посилення контролю виконання існуючих заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу.

Таким чином злагоджена та скоординована робота всіх дотичних служб максимально дозволить уникнути поширенню небезпечної інфекції на території області, а в разі її виявлення - оперативно відреагувати та локалізувати.

На завершення Владислав Скальський в черговий раз наголосив на неухильному дотриманні карантинних заходів та необхідності максимально обмежити контакти.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень