16 березня - річниця визволення Вінниччини від фашистських загарбників

Дата: 17.03.2020 08:56

16 березня 1944 року - 76 років тому - частинами загальновійськової армії більшість населених пунктів району було звільнено від нацистських загарбників.

Закінчилися довгі та важкі роки окупації, почалося нове мирне життя. В боях за визволення нашого краю полягли сотні простих солдат. Щороку ми вшановуємо пам’ять тих, завдяки кому це стало можливим. Пам’ять тих, хто самовіддано рятував рідну землю і здобув перемогу над окупантами, назавжди жива у наших серцях! На жаль, цієї весни, у зв’язку із запровадженням карантину усі заходи, приурочені до цієї події були скасовані. Але це не завадило представникам районної державної адміністрації, районної ради, громадськості та всім бажаючим покласти квіти до Меморіалу Слави. Адже той, хто поклав життя за свою землю, свій народ і свободу, має вічно жити у пам”яті наступних поколінь.