Опівночі припиняються регулярні пасажирські перевезення через кордон

Дата: 17.03.2020 13:54

Із 00:00 17 березня 2020 року в Україні скасовуються усі міжнародні  регулярні рейси – авіа-, залізничні та автобусні.

Рада національної безпеки і оборони рекомендує громадянам України утриматися від виїзду за кордон, а тим, хто наразі перебуває за межами країни – повернутися.

Для громадян України, які подорожують власним транспортом, працюватиме лише частина пунктів пропуску.  Крім цього – повністю припинене пішохідне сполучення.

Повертаєтесь в Україну чи їдете за кордон – скористайтеся Інтерактивною мапою на сайті Держприкордонслужби, де показано діючі пункти пропуску. Варто поцікавитись і роботою пунктів пропуску на суміжній стороні, адже більшість сусідніх країн обмежили або заборонили в’їзд для іноземних громадян, а також пасажирські перевезення.