Вінниччина отримала 50 тестів для виявлення коронавірусу та фільтрувальні маски для медпрацівників зони контакту

Дата: 13.03.2020 10:37

Вінницька область отримала 50 тестів для виявлення коронавірусу та фільтрувальні маски (для медпрацівників зони контакту). Про це на своїй сторінці в мережі "Фейсбук" повідомив голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський.

Керівник регіону повідомив, що за оперативною інформацією, станом на сьогодні маски для особистого використання наявні в трьох мережах аптек.

Він також нагадав, що маски потребують ті, хто має прояви ГРВІ. Здоровій людині маска не потрібна. Закладами охорони здоров'я продовжуються закупівлі тестів для виявлення коронавірусу, а аптечними мережами – масок.

Бережіть здоров’я!