Інформація про випадок захворювання на коронавірус у Козятинському районі не підтверджена

Дата: 13.03.2020 08:24

Повідомляємо, що 12 березня бригадою швидкої медичної допомоги за  направленням лікаря-інфекціоніста КП «Міська лікарня Козятинської міської ради» доставлений пацієнт  з діагнозом «ГРВІ. Гострий ринофарингіт. Гострий трахеобронхіт».

У направленні було зазначено, що пацієнт 1 березня прибув з Німеччини (Баварія).

Хворого госпіталізовано в інфекційне відділення. Був оглянутий консиліумом лікарів, відібрано біологічні матеріали до вірусологічної лабораторії м. Вінниці, виконано необхідні додаткові обстеження.

Враховуючи дані епідеміологічного анамнезу, проведено експрес-тест на коронавірус. Результат негативний.  Клінічних та лабораторних даних щодо коронавірусної інфекції у пацієнта немає.

Пацієнт продовжує лікування і спостереження в умовах інфекційного відділення КП «Козятинська ЦРЛ» з приводу гострої респіраторної вірусної інфекції.

Розповсюджена інформація щодо підозри на захворювання коронавірусною інфекцією в соціальних мережах та засобах масової інформації є недостовірною та необґрунтованою.