Рекомендовано обмежити проведення масових заходів з метою запобігання занесенню та розповсюдженню коронавірусу

Дата: 05.03.2020 14:51

За інформацією Міністерства охорони здоров'я України, станом на 4 березня 2020 року у світі зареєстровано 93 160 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 198 - летальні. Одужало вже 50 690 осіб.

Наразі в Україні зареєстровано один підтверджений випадок COVID-2019. Хворобу виявлено у чоловіка в Чернівецькій області, який з дружиною повернувся з Італії. Дружина хворого як контактна особа знаходиться під самоізоляцією. За нею встановлено медичне спостереження. Чоловік госпіталізований, ізольований та знаходиться під медичним наглядом. Зразок матеріалу, відібраного від захворілого, відправлено для остаточного підтвердження до Лондона. Фахівці здійснюють увесь спектр протиепідемічних заходів та відстеження контактів.

Розпорядженням  Кабінету Міністрів України  від 03 лютого 2020 року №93-р запроваджено Заходи  щодо запобігання  занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної  хвороби, спричиненою корона вірусом  2019- nСоV.
   Зважаючи на  актуальність  загрози погіршення  епідеміологічної ситуації в Україні  та з метою мінімізації ризиків поширення вірусу, рекомендуємо обмежити проведення масових заходів, починаючи з 05.03.2020 року. У зв’язку з цим, на Вінниччині скасовано проведення урочистостей до Міжнародного жіночого дня.