Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Вінницькі лісівники запрошують долучитися до Всеукраїнської акції «Відновлюємо ліси разом»

Дата: 04.03.2020 12:49
Кількість переглядів: 76

Міністерство енергетики та захисту довкілля спільно з  Державним агентством лісових ресурсів, за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування започатковують нову Всеукраїнську акцію «Відновлюємо ліси разом».

У рамках Всеукраїнського марафону зі створення лісів 21 березня, у Міжнародний день лісів, в Україні буде висаджено 5 мільйонів дерев, протягом тижня, з 22 до 29 березня, - 10 мільйонів дерев! У 2020 році Міжнародний день лісів відзначається під гаслом «Ліси та біорізноманіття. Надто цінно, щоб втратити».

Запрошуємо жителів Вінниччини, учнівську та студентську молодь, представників інститутів громадського суспільства, органів влади, засобів масової інформації, державних установ та організацій, бізнесових структур долучатися до акції «Відновлюємо ліси разом».

Ми маємо розуміти важливість лісів для існування життя на планеті, поліпшення екологічної ситуації в Україні, виховання у підростаючого покоління і дорослих шанобливого ставлення до природи.

Акція проводиться одночасно в усіх областях України. У ЗМІ та на веб-сайтах державних лісогосподарських підприємств Вінниччини, обласного управління лісового і мисливського господарства ви знайдете всю необхідну інформацію щодо акції. На веб-сторінках обласного управління лісового та мисливського господарства і держлісгоспів Вінницького ОУЛМГ, на сторінках у ФБ розміщено контактні телефони та електронні адреси працівників лісового господарства, відповідальних за реєстрацію учасників Всеукраїнської акції «Відновлюємо ліси разом».

Офіційний сайт Держлісагентства: http://dklg.kmu.gov.ua

Сторінка в Facebook: https://www.facebook.com/forestUKR

Офіційний сайт Вінницького ОУЛМГ: https://vinwood.gov.ua/golovna.html

Сторінка Вінницького ОУЛМГ у Facebook: https://www.facebook.com/woodvin2017/

Реєстраційна форма для учасників акції: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe2UmCEVpUW5giTuflfNAIK6vORA7RN8rWNtFguZMnCtLKLLg/viewform

Сторінка Акції у Facebook: www.facebook.com/Відновлюємо-ліси-разом-110771547193684/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень