Відбулось засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 04.03.2020 11:36

3 березня під головуванням голови Тиврівської райдержадміністрації Віталія Урдзіка відбулось засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Крім членів комісії, на засідання було запрошено начальника відділу освіти райдержадміністрації Людмилу Касянчук, керівників підприємств, що вирощують свиней, головний редактор районної газети «Маяк».

На розгляд комісії було винесено ряд життєво важливих питань, зокрема про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території  Тиврівського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом 2019-nCoV та про випадок захворювання свиней на африканську чуму свиней в господарстві ТОВ «Агро-Астра» в с. Коровайна, Немирівського району, заходи щодо недопущення розповсюдження захворювання африканської чуми свиней на території Тиврівського району. Також проаналізували виконання попередніх рішень.

Приводів для паніки немає, відповідними органами та службами вжито усіх необхідних заходів. Напрацьовано чіткий алгоритм дій на випадок виникнення надзвичайної ситуації на території району, – наголосив Віталій Урдзік, – В першу чергу, усі причетні до проведення в профілактичних заходів повинні долучитися до інформаційно-роз'яснювальної роботи.

Під час засідання комісія окреслила ряд конкретних заходів з метою попередження  розповсюдження африканської чуми свиней на території Тиврівського району. Також затвердили склад районного оперативного штабу та план протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території району гострої респіраторної хвороби спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.