Про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру в Тиврівському районі в 2020 році

Дата: 04.03.2020 10:06

Зміст проекту, винесеного на обговорення:

обговорення проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про організацію громадських та інших робіт тимчасового

характеру в Тиврівському районі в 2020 році» (далі – розпорядження).

Мета розроблення проекту:

виконання статей 6, 13, 24, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 31 Закону України «Про зайнятість населення», постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 175 «Про затвердження Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру» та з метою забезпечення тимчасової зайнятості безробітних громадян

Мета проведення електронних консультацій з громадськістю:

збір пропозицій та зауважень до вищезазначеного проекту розпорядження.

Текст проекту розпорядження розміщено на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації (рубрика «Консультації з громадськістю», розділ «Публічне громадське обговорення»).

Строк подання пропозицій та зауважень: до 15 березня 2020 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (04355) 2-22-45.

Контактна особа: Романська Ірина Дмитрівнакерівник апарату Тиврівської райдержадміністрації.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування:

rda_tyvriv@vin.gov.ua

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 23300, смт Тиврів, вул. Тиверська, 32, відділ з питань організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 20 березня 2020 року на веб-сайті Тиврівської районної державної адміністрації https://tyvrivska-rda.gov.ua/main/

Пояснювальна записка до проекту
Проект розпорядження "Про організацію громадських та інших робіт тимчасового
характеру в Тиврівському районі в 2020 році"