Публічний звіт голови Тиврівської райдержадміністрації за 2019 рік

Дата: 26.02.2020 09:30

25 лютого голова Тиврівської райдержадміністрації Віталій Урдзік, відповідно до Закону України «Про державну службу», звітував про роботу Тиврівської райдержадміністрації протягом 2019 року.

В зал засідань райдержадміністрації було запрошено голову районної ради Ярослава Красовського, керівників підприємств, установ, організацій району, головного редактора районної газети «Маяк» Володимира Усатюка,  представників структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради, громадськість.

Роботу розпочали привітанням заступника голови райдержадміністрації – Світлани Малюти з призначенням на посаду. Далі, Віталій Валерійович доповів про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти з державного бюджету  та інші питання щодо діяльності апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації протягом 2019 року.

Шановні  присутні, колеги сьогодні я, як новопризначений керівник району, відповідно до займаної посади на якій перебуваю  неповних 2 місяці звітував про пророблену роботу всіма вами, - зазначив Віталій Урдзік, - Я розумію, що звітний рік був непростим, розумію що насамперед нелегко було райдержадміністрації, депутатському корпусу як районної ради так і місцевих рад  при пошуку конструктивних рішень задля вирішення нагальних питань при обмежених фінансових ресурсах. Запрошую усіх небайдужих, громадськість активно включатися в нашу спільну роботу. Ми готові розглядати кожну конструктивну пропозицію і відповідно корегувати наші дії. Дякую всім за повсякденну працю, за внесок у розвиток  району і добробут його мешканців.

Публічний звіт голови Тиврівської райдержадміністрації