Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області розпочато проведення операції «Первоцвіт-2020»

Дата: 26.02.2020 08:46

На підставі плану спільних заходів щодо проведення операції «Первоцвіт-2020», затвердженого обласною державною адміністрацією, Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області розпочато проведення заходів, пов’язаних зі збереженням ранньоквітучих рослин, а  особливо тих, які занесені до Червоної книги України.

Так, спеціалістами відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, на території Вороновицької селищної ради  було виявлено двох громадян, які здійснювали збут об’єктів рослинного світу, занесених до Червоної книги України (підсніжник білосніжний).

Крім того, у межах міста Вінниці також було зафіксовано троє громадян, які здійснювали збут рослині первоцвітів.

На порушників було складено протоколи за ч. 2 статті 88-1 КУпАП, матеріали яких направлено на розгляд до судових органів.