Призначено заступника голови Тиврівської райдержадміністрації

Дата: 25.02.2020 16:29

Сьогодні голова Тиврівської райдержадміністрації Віталій Урдзік представив активу Тиврівщини  новопризначеного заступника голови районної державної адміністрації Малюту Світлану Володимирівну.

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 24 лютого 2020 року №8-рк «Про призначення Малюти С.В.» Світлану Володимирівну з 25 лютого 2020 року призначено на посаду заступника голови Тиврівської районної державної адміністрації.

Переконаний, що Ваш професійний досвід, принциповість, наполегливість, енергія, чесніть, порядність і організаторські здібності дозволять досягти великих здобутків на цій відповідальній посаді! - привітав Світлану Володимирівну Віталій Урдзік, - Щиро бажаю конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів!

Малюта Світлана Володимирівна народилась  13 березня 1986 року в с. Шершні Тиврівського району. В 2008 році закінчила Вінницький державний аграрний університет за спеціальністю «Менеджмент організацій». В 2011 році закінчила Національний університет «Одеська юридична академія» за фахом юрист. До призначення працювала юристом ПСП «Пирогівське» с. Пирогів Тиврівського району.