Національна Програма «Велике будівництво»: проєкти, які будуть реалізовані за рахунок коштів ДФРР на Вінниччині у 2020 році

Дата: 21.02.2020 09:58

20 лютого 2020 року  відбулося засідання Комісії з оцінки відповідності інвестиційних програм і проєктів вимогам законодавства при Мінрегіоні (далі-Комісія), участь у якому прийняв перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Здітовецький.

Комісія прийняла рішення щодо фінансування у 2020 році 29 проєктівпо Вінницькій області за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку  серед яких:

• в рамках реалізації Національної програми «Велике будівництво» буде профінансовано 15 проєктів з будівництва (реконструкції, капітального ремонту), серед яких – 5 закладів освіти (м. Вінниця, Іллінці та Ямпіль, смт Оратів та Чернівці); 5 дошкільних навчальних закладів (м. Гайсин, Жмеринка та Хмільник,  смт Теплик, Шпиків); 5 спортивних споруд (м. Вінниця, Жмеринка та Хмільник).

7 проєктів є перехідними (5 шкіл та 2 об’єкти спортивної інфраструктури).

• 14 проєктів, з яких 10проєктів є перехідними (лікарня ім. Пирогова та швидка допомога у м. Вінниця, Хмільницька фізлікарня; школа в смт Стрижавка; 4 заклади культури та туризму в м. Вінниця, м.Тульчин,смт Тростянець; 2 спортивні споруди ум. Гнівань та смт Браїлів), а також реконструкція хіміотерапевтичного корпусу Подільського центру онкології, дитячих садочків м.Вінниця, смт Сутиски та спортивно-оздоровчого закладу с. Ободівка. .

Загальна сума фінансування, передбачена на реалізацію проєктів у Вінницькій області за рахунок коштів ДФРР у 2020 році, становить 221,4 млн. грн.