На Тиврівщині відбулася презентація книги Андрія Стебелєва «Борсків – твердиня благочестя»

Дата: 25.02.2020 09:31

Презентація книги «Борсків – твердиня благочестя» відбулася днями у селі Борсків Тиврівського району, яке зберігає традиції старообрядництва.

Упорядник книги – літератор Андрій Стебелєв вітав у сільському клубі своїх друзів і колег  – голову видавничого дому «Моя Вінниччина» письменника Вадима Вітковського, редактора серії про села Вінницької області  поета Михайла Каменюка, голову Ворошилівської сільської ради, до якої відноситься Борсків, Василя Ліщищина, блогера-мандрівника і краєзнавицю Наталю Пудайло, науковицю й музейницю Аллу Ліпську, фотографа Олександра Гордієвича, поетес – Світлану Лапатанову та Тетяну Ліщішину, етнографа Сергія Журавльова, скрипаля Ігоря Кірпічнікова, активістку місцевої громади і берегиню старообрядницьких традицій Лідію Рудакову.

Із виходом книги про малу батьківщину автора прийшло привітати чимало односельців.

«Її видання, – за словами Вадима Вітковського, – стало можливим завдяки цільовій бюджетній програмі видання друком книг про села Вінниччини, ініційованій обласною владою. Вже понад півсотні таких книг побачили світ.Видавничий дім «Моя Вінниччина» анонсував амбітні плани і на поточний рік. Зараз у виробництві знаходиться понад десяток нових книжок. Збереження історичної пам’яті залишається пріоритетним напрямком діяльності обласної влади і творчої громадськості».