Публічний звіт голови Тиврівської райдержадміністрації Урдзіка Віталія Валерійовича

Дата: 19.02.2020 09:28

25 лютого 2020 року відбудеться публічний звіт голови Тиврівської райдержадміністрації Урдзіка Віталія Валерійовича.

Під час звіту буде презентована інформація про проведенні заходи, виконанні завдання та їх результати, використані кошти з державного бюджету  та інші питання щодо діяльності райдержадміністрації у 2019 році.

Регламент заходу:

12:00 - 12:30 – публічна презентація (звіт) щодо діяльності районної державної адміністрації;

12:30 – 13:00 – обговорення, запитання та відповіді.

Запрошуємо взяти участь у заході представників громадських рад, громадських об’єднань, професійних спілок, асоціацій роботодавців, некомерційних організацій, засобів масової інформації, експертів.

Місце проведення: смт Тиврів, вул. Тиверська, 32, зал засідань.

Відповідальний структурний підрозділ: загальний відділ апарату райдержадміністрації.

Контактна особа: Романська Ірина Дмитрівна – керівник  апарату райдержадміністрації, тел.: (04355) 2-21-34.

Реєстрація учасників публічного звіту – до 11.30 год. 25 лютого 2020 року за електронною адресою rda_tyvriv@vin.gov.ua

Публічний звіт голови Тиврівської райдержадміністрації