Пам'ять про Героїв Небесної Сотні житиме вічно!

Дата: 20.02.2020 16:43

Сьогодні, 20 лютого, на території району приспущено Державний прапор України та обмежено проведення розважальних заходів.

Тиврівщина разом з усієї Україною вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні.
Саме з цієї нагоди скорботною ходою пройшли центральною вулицею селища  представники органів державної влади і органів місцевого самоврядування, трудових колективів,  учнівської молоді. До присутніх звернулися голова райдержадміністрації Віталій Урдзік, голова районної ради Ярослав Красовський та Тиврівський селищний голова Сергій Кицишин.
Шість років відділяють нас від тих страшних лютневих подій, які назавжди ввійшли в історію України трагічними і кривавими сторінками, - зазначив Віталій Урдзік, - Пам’ять про них вічно житиме у наших серцях! Хай вона згуртує всіх живих, дасть нам силу й волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі!
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять усіх тих, хто не повернувся живим з Площі Незалежності у Києві під час буремних подій Революції Гідності. Поминальну панахиду за загиблими та померлими учасниками героями здійснив настоятель храму Вознесіння Господнього смт.Тиврів УПЦ протоієрей Богдан Бицкало.
По завершенню зібрання, його учасники поклали квіти до банерів «Небесна Сотня. Слава Героям Майдану!» і «Герої не вмирають!» на Меморіалі Слави.