Звітування батьків-вихователів та прийомних батьків

Дата: 20.02.2020 14:31

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомній сім’ї та дитячих будинках сімейного типу, голова Комісії-очільник Тиврівської районної державної адміністрації,  Віталій Урдзік 18.02.2020 року  провів позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому заслуховувалися звіти батьків-вихователів та прийомних батьків про стан утримання, навчання та виховання дітей – вихованців у 2 дитячих будинках сімейного типу та прийомної дитини з прийомної сім’ї.

В засіданні взяли  участь члени комісії та запрошені суб’єкти взаємодії: голови Великовулизької ( Олійник С.В.) та Рахно – Полівської (Шведюк В.Б.) сільських рад, на території яких функціонують прийомна сім’я та дитячий будинок сімейного типу, спеціалісти служби у справах дітей, спеціалісти районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які є відповідальними за здійснення комплексного контролю за умовами утримання і виховання дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у прийомній сім’ї та дитячих будинках сімейного типу. Директори шкіл, заступники по виховній роботі, класні керівники навчальних закладів, де навчаються діти.

За результатами розгляду звіту суб’єктів взаємодії сформовано зміни та доповнення до індивідуального плану соціального захисту дитини – сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування.

Начальник служби у справах
дітей райдержадміністрації