На Вінниччині вперше відбудеться агрофорум з розвитку фермерства "Агропорт Центр Вінниця"

Дата: 20.02.2020 14:04

19 лютого, делегація вінничан на чолі з директором Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА Миколою Ткачуком перебуває з робочим візитом  на Львівщині.

В ході візиту представники Вінниччини ознайомилися з роботою Львівської Аграрної палати та відвідали підприємство з виготовленнябіодизеля, а також взяли участь у засіданні круглого столу з питань підвищення правової свідомості та ролі Аграрних палат в поширенні позитивного досвіду земельної реформи та європейських практик формування ринку землі.

Участь в роботі круглого столу взяли представники Аграрних палат Львівщини,Вінниччини та Польщі.

В ході зустрічі зі львівськими колегами обговорено питання організації Міжнародної виставки та форуму з розвитку фермерства "AGROPORT West Lviv– 2020" у м. Львів та «AGROPORT CenterVinnуtsіa – 2020" в м. Вінниця, де будуть представлені кращі аграрні практики регіонів. На Вінниччині такий форум відбудеться вперше. Попередньо проведення форуму заплановано на травень-червень 2020 року.