В новому навчальному році 1 тис 666 місць регіонального замовлення в коледжах фінансуватимуться коштом обласного бюджету

Дата: 18.02.2020 16:04

18 лютого в приміщенні Департаменту освіти і науки облдержадміністрації відбулося засідання громадської дорадчої комісії з питань погодження регіонального замовлення прийому і випуску студентів закладів вищої та фахової передвищої освіти, що фінансуються з обласного бюджету, на 2020 рік за участі заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка.

Комісія заслухала директорів чотирьох медичних та двох коледжів культури. Вони запросили фінансування такої ж кількості місць як і минулоріч. Ще 7 закладів, які отримують кошти з обласної казни, детально ознайомили комісію зі змінами та надали роз`яснення щодо кожної зі спеціальностей.

Так, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк наголосив на необхідності фінансової підтримки саме технічних спеціальностей, враховуючи той факт, що Указом Президента України від 30 січня 2020р №31 навчальний 2020-2021 рік оголошено Роком математичної освіти в Україні.

Крім того, ще 6 закладів професійної (професійно-технічної) освіти мають право надавати фахову передвищу освіту і теж претендують на кошти обласного бюджету. Два із них відмовилися, а 4 запросили фінансування на 100 місць з нового навчального року.