Тиврівська Районна Державна Адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Переваги та можливості онлайн-платформи «Кабінет Аграрія»

Дата: 15.02.2020 08:21
Кількість переглядів: 165

11 лютого у місті Вінниці відбулась презентація онлайн-платформи «Кабінет Аграрія», розробленої компанією «Agri Analytyca» за підтримки проекту USAID «Агросільрозвиток».

Адміністрування платформи здійснюється Громадською спілкою «Національний центр розвитку агрофінансування», метою діяльності якої є покращення доступу до фінансування агровиробників та підвищення їх фінансової грамотності, участь у розробці законодавчих ініціатив щодо розвитку агрофінансування та сільського розвитку.

Регіональний представник ГС «Національний центр розвитку агрофінансування» у Вінницькій області – Роман Колібаба.

«Кабінет Аграрія» передбачає фокусування пошуку необхідної інформації за допомогою цифрових продуктів, спеціально розроблених для сільськогосподарських виробників, що спрощуватиме використання часу для ухвалення ефективного рішення.

Переваги та можливості онлайн-платформи «Кабінет Аграрія» наступні:

 1. Інформація про всі фінансові можливості зібрана в одному місці – фінансові продукти та партнерські програми від банків, державна фінансова підтримка, постачальників насіння, ЗЗР, добрив, техніки та обладнання, покупців сільськогосподарської продукції та продукції переробки зі всього світу. Дані оновлюються в режимі реального часу.

2. Не потрібно витрачати багато часу на з’ясування великої кількості деталей, адже всі дані про кредитні програми чи держпідримки, вимоги від фінустанов та список необхідних для подачі документів згруповані в профілі кожної окремої фінансової пропозиції.

3. Подання заявки онлайн на фінансування здійснюється автоматично, користувач може вибрати найбільш оптимальну фінансову пропозицію, яка підходить під умови конкретно його господарства. Статус заявки можна перевірити в будь-який час.

4. Під час подачі онлайн заявки на фінансування автоматично здійснюється аналіз фінансово-господарської діяльності. Це дає можливість кредитору прийняти попереднє (приблизно на 80%) рішення про надання фінансування протягом 1 дня. Таким чином аграрій не витрачає час та ресурси на підготовку  повного пакету документів та доставку їх у банк до отримання попереднього рішення.

5. Зареєстроване в системі сільськогосподарське підприємство може швидко знайти постачальника чи покупця продукції і укладати з ними контракти на вигідних та безпечних для себе умовах. Водночас покупці продукції також активно шукають надійних партнерів, тому надають перевагу зареєстрованим в «Кабінеті Аграрія» господарствам.

6. В «Кабінеті Аграрія» можна замовити будь-які консультації (бухгалтерські, фінансові, юридичні), вибрати бажану дату та час, а також спосіб проведення консультації (телефон, Skype, виїздна).

Більш детально про «Кабінет Аграрія» та як зареєструватися можна ознайомитись з відповідних презентацій.

Кабінет аграрія: переваги та можливості

Як користуватися Кабінетом Аграрія 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень