Заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 13.02.2020 16:32

Вже протягом багатьох років, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, керівники району, спільно з головами територіальних громад та представниками Тиврівської районної громадської організації «Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)» вшановують родини воїнів, які загинули під час війни в Афганістані.

Цей рік не став винятком – родини відвідували  голова Тиврівської райдержадміністрації Віталій Урдзік, голова районної ради Ярослав Красовський, депутат районної ради Світлана Малюта, голова громадської організації Микола Дрозд та голови територіальних громад.
Віддаючи шану загиблим героям, висловлюючи вдячність їхнім батькам, родичам, керівники району та учасники делегацій зазначили, що мешканці району завжди пам’ятатимуть самовідданість і зразкове виконання військового обов’язку загиблими воїнами-«афганцями», які смертю хоробрих полягли на чужині.
Крім об’їзду керівники району та громад вивчали проблеми та потреби цих родин. Всім сім'ям загиблих надано матеріальну допомогу та невеличкі подарунки.
Районні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбудуться завтра, 14 лютого, об 11:00 годині в районному Будинку культури.