Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Заступник міністра охорони здоров'я України Дмитро Коваль на Вінниччині роз’яснив філософію створення опорних лікарень

Дата: 10.02.2020 10:31
Кількість переглядів: 80

Філософія, якою ми керувались, створюючи опорні лікарні - це порятунок людських життів, - зауважив  під час брифінгу в облдержадміністрації Дмитро Коваль. - Тому основними критеріями для вибору опорних закладів є швидкість доїзду до цих лікарень, кількість населення, яке проживає на даній території. Ніяким чином жоден рейтинг не може визначати, яка лікарня може бути опорною, а яка ні».

Заступник міністра охорони здоров'я України підкреслив: «Опорна лікарня – це більше про логістику, про швидкість і порятунок життів. Саме задля цього  опорні лікарні будуть мати підтримку не тільки регіональної влади, але й  фінансування з боку держави. Мета МОЗ - цього року запустити 212 приймальних відділень та відділень інтенсивної терапії по всій країні».

Дмитро Коваль повідомив, що лікарні, які визначені  опорними для Вінницької області, проходили перевірки фахівцями  Міністерства охорони здоров’я і, зрештою, були затверджені відповідною постановою Кабміну.

«Тепер наше завдання – зробити так, щоб у цих лікарнях екстрена медична допомога надавалась максимально ефективно – задля збереження життів, зменшення інвалідизації населення. Я впевнений, що разом з такою злагодженою командою, яка  працює на Вінниччині, нам це вдасться»,- підсумував урядовець.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень