Відбулась нарада з сільгосптоваровиробниками району

Дата: 07.02.2020 16:45

Сьогодні, 7 лютого, в залі засідань Тиврівської райдержадміністрації відбулась нарада сільгосптоваровиробників з очільниками району.

Розпочав нараду голова Тиврівської райдержадміністрації – Віталій Урдзік, -  Останнім часом назбиралось багато нагальних питань, які потребують вирішення. Ситуація ускладнюється ще й повною ліквідацією управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, яке відповідало за взаємодію з  фермерськими господарствами та сільськогосподарськими підприємствами. Це пов’язано з передачею повноважень від райдержадміністрацій до ОТГ по всій країні. До повноцінного закінчення процесу децентралізації нам необхідно разом знайти рішення і налагодити співпрацю.

Також Віталій Валерійович повідомив про запланований аудит землі, про створення робочої групи із запобігання незаконного використання земель та водних ресурсів.  Нарада пройшла в жвавому обговоренні. В жвавій дискусії обговорили питання, важливі для жителів всього району – децентралізація та доля Тиврівської центральної районної лікарні.

Ми давно працюємо разом, - наголосив Юрій Пономар, голова Ради сільгосптоваровиробників району, - і сьогоднішні виклики, як ніколи потребують нашого об’єднання. Це і нововведення в законодавстві, і спроби рейдерського захоплення, і багато іншого – ми повинні підтримувати один одного.

Підсумовуючи нараду, Віталій Урдзік подякував присутнім за їх вклад в соціально-економічний розвиток району та закликав до плідної співпраці.