Для озеленення Вінниччини Держлісгоспами вирощено понад 10 мільйонів саджанців основних лісоутворюючих порід та декоративного посадкового матеріалу

Дата: 06.02.2020 09:28

Держлісгоспи Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства області вже готові в найкоротші терміни провести весняні лісокультурні роботи 2020 року, забезпечити посадку лісу на площі 1078 га, створити нові ліси на землях, не придатних для ведення сільськогосподарського виробництва.

Сьогодні лісистість Вінниччини – 13,8%. А щоб мати хоча б оптимальних 15%, потрібно створити ще більше 30 тисяч гектарів нових лісів. Без людських рук лісу не буде, бо 70% лісів області - рукотворні діброви!

Держлісгоспами для створення в цьому році нових лісів вирощено понад 10 млн  штук стандартного садивного матеріалу, що дасть змогу і озеленити населені пункти, території навчальних та виховних закладів, лікарень. Лісівники нададуть будь-яку допомогу всім бажаючим у придбанні різноманітного посадкового матеріалу основних лісоутворюючих порід та декоративного посадкового матеріалу.

Чисте довкілля – це наше здоров’я. Створення нових лісів - справа державної ваги, справа всього народу України, кожного жителя Вінницької області!

Вже сьогодні колективи органів державної виконавчої влади, навчальних закладів, громадських організацій, державних та приватних підприємств підтвердили свою участь у спільному з лісівниками створенні лісів майбутнього.

Обласне управління лісового та мисливського господарства запрошує жителів області до створення нових лісів, алей, парків, озеленення шкіл, лікарень, дитячих садків, своїх осель, населених пунктів. Разом подбаємо про зелені легені нашої держави!