Відбувся районний конкурс солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія - 2020».

Дата: 03.02.2020 11:22

30-31 січня у відділі освіти  Тиврівської райдержадміністрації проходив районний конкурс солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія - 2020», який проводився в рамках проведення обласного фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії-2019».

Делегації конкурсантів з'їхалися майже з усіх загальноосвітніх шкіл району, щоб заявити про свої таланти. Головною метою конкурсу є пропагування українського мистецтва, світової класики, творів митців Поділля, виховання почуття патріотизму, підтримки та розвитку творчого потенціалу учнів.
         Заявки на участь в конкурсі подало 56 дітей. У перший день  конкурсу взяло участь 26 учасників. На другий день взяло участь 27 учасників із 5 загальноосвітніх закладів середньої освіти та вихованці Тиврівського районного БДЮТ.
Конкурс проходив у трьох вікових категоріях (молодша, середня, старша), у двох номінаціях «Вокал» і «Художнє читання».
       Діти продемонстрували надзвичайно високий рівень акторської майстерності та підготовки у виконанні різножанрових творів. Вразила безпосередність, артистизм, чудові костюми учасників, сценічна культура, оригінальність виконання.
         Переможцями в молодшій групі в номінації «Вокал»  стали – Карпусь Аліна (ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Тиврів),  Мисіва Анна (ЗОШ І-ІІІ ст.с.Тростянець). В середній групі перемогли  - Бучинська Богдана (ЗОШ І-ІІІ ст.смт.Тиврів), Кобильник Іванна (ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Сутиски), Стальченко Владислав (ЗОШ І-ІІІ ст.смт.Сутиски).
         В номінації «Художнє читання» – в молодшій групі номінації   стали – Ничепорук Лілія( Краснянської СЗОШ), Титко Марія (ЗОШ І-ІІ ст. с.Жахнівка), в середній групі – Титко Максим (Тиврівський ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки), та в старшій групі – надзвичайно вразив виступ Плаксійчук Вікторії (ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Тиврів) та Соболєвої  Анастасії (ЗОШ І-ІІІ ст. с.Тростянець).
         Всі переможці були нагороджені пам’ятними та солодкими  призами, грамотами  та дипломами учасників. Журі відзначило високий професіоналізм учасників заходу та якість виконання художніх творів.
                 Начальник відділу освіти райдержадміністрації, Людмила Касянчук, подякувала всім учасникам та побажала творчих успіхів і високих досягнень переможцям, які представлятимуть Тиврівщину в лютому 2020 року у Вінницькому  обласному Будинку культури учителя.

Сайт відділу
освіти райдержадміністрації