Владислав Скальський: Хочеш працювати в цій країні – працюєш офіційно. Не хочеш працювати офіційно – не працюєш в цій країні

Дата: 31.01.2020 15:43

Такий підсумковий лейтмотив пресбрифінгу, що відбувся сьогодні, озвучив  голова  обласної державної адміністрації Владислав Скальський.

«Хотів би підкреслити, що заробітна плата в конвертах, тобто неофіційна, це – вкрадене майбутнє цієї людини, оскільки відсутня база для нарахування пристойної пенсії. Будемо й надалі працювати по легалізації найманої праці» - наголосив Владислав Скальський  говорячи про проблему «тіньових зарплат».

Окрім цього, очільник регіону окреслив ряд проблемних питань, над якими ведеться в даний час робота та тих, що потребують вирішення найближчим часом.

Важливим аспектом роботи Владислав Скальський  назвав   забезпечення 100% електронного контролю за обігом деревини як на території області так і на території держави. «Станом на сьогодні і Держлісгосп і Облагроліс на 100% використовують електронну систему чіпування деревини для того щоб унеможливити тіньову роботу»,- запевнив  голова ОДА.

Анонсуючи  підготовку до активної боротьби  з тіньовою діяльністю у сфері видобутку надр, Владислав Скальський  підкреслив: « Тут буде дуже багато роботи, я впевнений що ми напрацювали координацію між державними органами, силовими структурами. Усіма дотичними службами  для унеможливлення нелегального видобутку корисних копалин в регіоні».