Відбудеться нарада з питань децентралізації

Дата: 28.01.2020 16:10

Завтра, 29 січня, о 10 годині в приміщенні Тиврівської райдержадміністрації відбудеться нарада з питань децентралізації з головами територіальних громад району.

Нарада відбудеться за участю: депутата Верховної Ради України Борзової Ірини Наумівни, заступника директора Департаменту фінансів Вінницької облдержадміністрації-начальника управління бюджетної політики Горби Олександра Григоровича, заступника директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької облдержадміністрації-начальника управління регіонального розвитку та інвестицій Ратушняк Інесси Анатоліївни, радника голови Вінницької облдержадміністрації з питань децентралізації Левченка  Олега Васильовича та виконавчого директора Вінницького регіонального відділення Асоціації міст України Філатова Владислава Олексійовича.