Відбулося чергове засідання районної Комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

Дата: 23.01.2020 11:09

22 січня 2020 року в приміщенні Управління праці та соціального захисту населення Тиврівської районної державної адміністрації відбулося засідання районної Комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

На засіданні комісії розглядались питання про: 1. Призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Було розглянуто 1 справу та прийняте позитивне рішення про призначення допомоги. 2. Призначення субсидій на оплату житлово – комунальних послуг.

Було розглянуто 38 справ, з них – по 35 справах прийнято позитивне рішення про призначення та по 3 справах - відмовлено у призначенні.