Віталій Урдзік: Ми маємо бути господарями на власній землі!

Дата: 15.01.2020 08:46

14 січня, під керівництвом голови Тиврівської райдержадміністрації Віталія Урдзіка, відбулась розширена нарада з головами та землевпорядниками територіальних громад району. На нараді також були присутні голова районної ради Ярослав Красовський, депутат Тиврівської районної ради Світлана Малюта, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації,  районної ради, представники відділу у Тиврівському районі Головного Управління Держгеокадастру у Вінницькій області та Тиврівського відділення Вінницької ОДПІ  ГУ  ДФС  у Вінницькій області.

Основним питанням, розглянутим на нараді був моніторинг використання земель на території громад району. Віталій Валерійович наголосив на важливості додержання орендарями земель природоохоронного та земельного законодавства, використання земель за цільовим призначенням та недопущення несплати орендної плати за орендовані земельні ділянки, які знаходяться в користуванні.