Урочисті заходи до Дня народження Ісуса Христа-«Різдвяна зірка»

Дата: 15.01.2020 15:43

Широко і урочисто, як і інші народи світу, відзначають українці християнське свято наро­дження Ісуса Христа. Сьогодні в районному будинку культури відбулись урочисті заходи до Дня народження Ісуса Христа-«Різдвяна зірка».

Різдвяна зірка — атрибут пов'язаний з євангельською легендою про Христа, чудесне народження якого провістила «Вифлеємська зірка». Участь в цьому святі взяли аматорські колективи територіальних громад району. З минулими  святами Різдва Христового, зі святом Старого Нового року та з наступаючими святами Водохреща усіх присутніх та всіх жителів району привітали голова райдержадміністрації Віталій Урдзік та голова районної ради Ярослав Красовський  з побажаннями  достатку, сіменого благополуччя, миру та злагоди в родинах та в Україні, та смачної куті. Священник Української православної церкви святого Вознесіння Господнього - о.Богдан з вірянами колядками та щедрівками також  привітали  присутніх з Різдвяними святами.

Різдвяна зірка полум'яно сяє,
Що Ісус родився, світу сповіщає.
Різдвяна зірко, новорічним небом
По стежках любові ми йдемо до тебе.

Різдвяна зірка на небо вийде,
Малий Ісусик до дітей прийде.
Малий Ісусик, Божа дитинка,
Буде Свят-вечір, буде ялинка.
Буде колядка в кожній хатині,
Настане втіха в усій Україні