До уваги отримувачів соціальних послуг!

Дата: 15.01.2020 10:41

Змінено місцезнаходження відділу пільг та відділу державних соціальних інспекторів та нагляду за призначенням (перерахунком) і виплатою пенсій управління праці та соціального захисту населення.

Прохання звертатись за адресою: смт. Тиврів, вул. Тиверська, 32 приміщення районної державної адміністрації, 1 поверх, праворуч.

Робота з питань соціальної підтримки осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, учасників АТО (ООС), громадян, які постраждали від Чорнобильської катастрофи проводиться в каб. №2.

Уточнення інформації після здійснення обстежень матеріально-побутових умов проживання, про доходи та майновий стан осіб, які входять до складу сімей, що звертаються за призначенням допомог та субсидій  – каб. №14.